Články

sep 28, 2015

Prevádzkové prístroje SIEMENS

Publikované: armaturysk
SiemensNa realizáciu dodávok  pevádzkových prístrojov a analyzátorov ako sú teplomery, prietokomery a hladinomery máme ako kompetentného partnera spoločnosť SIEMENS. Táto spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti merania, regulácie a ovládania priemyselných procesov vo všetkých odvetviach. 
 
 
Prístroje radu SITRANS ohľadom merania teploty sú pre použitie v oblasti spojitých výrobných procesov, k dispozícii sú odporové snímače teploty a termočlánky v najrozmanitejších vyhotoveniach. Materiály, konštrukčné vyhotovenia a príslušenstvo sú vhodné pre mnohé aplikácie v tejto oblasti. SIEMENS ponúka rozsiahly výber indukčných, Coriolisových, ultrazvukových a vírových prietokomerov, ako aj prietokomerov s rotujúcim piestom, resp. s rozdielovým tlakom, ktoré sú vhodné na meriane množstva rôznych médii. Ďalej ponúka spoľahlivé riešenia merania výšky hladiny. Veľké portfólio metód merania a výrobkov umožňuje nájsť vždy správne riešenie pre Vašu aplikáciu.
mar 2, 2019
Publikované: armaturysk
Prinášame technické riešenia pre parné systémy firmy Spirax Sarco.
feb 28, 2018
Publikované: armaturysk


Firma VALVESEAL výrobca a dodávateľ priemyselných armatúr. Vďaka dobrej spolupráci s touto firmou dokážeme pružne reagovať na požiadavky zákazníka. Významné skladové zásoby armatúr zabezpečujú flexibilné dodávky a operatívne riešenia núdzového a havarijného stavu na prevádzke.
nov 15, 2017
Publikované: armaturysk
ArmaisoVyrábame snímateľné izolačné púzdra z technických tkanín pre zariadenia, armatúry, čerpadlá a potrubia pre maximálnu teplotu 280 °C. Špeciálne izolačné materiály pre maximálnu teplotu 1100 °C. Ochranné návleky pre zváracie automaty. Priemyselné textílie pre rôzne priemyselné využitie napr. clony, zásteny, ochranné plachty
Naše video nájdete na tejto adrese:
https://youtu.be/24TMpz2zxmU