QFW CONTROLSFirma QFW CONTROLS výrobca a dodávateľ priemyselných armatúr. Vďaka skvelej spolupráci s firmou QFW CONTROLS dokážeme pružne reagovať na požiadavky zákazníka. Významné skladové zásoby armatúr zabezpečujú flexibilné dodávky a operatívne riešenia núdzového a havarijného stavu na prevádzke.


V prípade požiadavky Vám radi poskytneme ich technické riešenia. Firma QFW CONTROLS má skladom rôzne typy kvalitných armatúr. Pre príklad uvádzame centrické mäkkotesniace klapky až do PN 16 DN 600. Dvojexcentrické klapky do PN 25 DN 300 a ďalšie typy armatúr. Dodací termín teflónových (PTFE) klapiek je cca 3 týždne. Kombinácia kvalitných armatúr a pružného exportu firmy QFW CONTROLS umožňujú rýchle reakcie podľa požiadavky zákazníka. V rámci technickej podpory dodávame príruby, hutný a tesniaci materiál pre potrubné systémy do 24 hodín počas 7 dní v týždni a sviatkov.


 
Armatúry QFW CONTROLS


 

Data sheetPublikované: okt 7, 2018
okt 7, 2018
Publikované: armaturysk


Firma QFW CONTROLS výrobca a dodávateľ priemyselných armatúr. Vďaka skvelej spolupráci s firmou QFW CONTROLS dokážeme pružne reagovať na požiadavky zákazníka. Významné skladové zásoby armatúr zabezpečujú flexibilné dodávky a operatívne riešenia núdzového a havarijného stavu na prevádzke.
nov 15, 2017
Publikované: armaturysk
ArmaisoVyrábame snímateľné izolačné púzdra z technických tkanín pre zariadenia, armatúry, čerpadlá a potrubia pre maximálnu teplotu 280 °C. Špeciálne izolačné materiály pre maximálnu teplotu 1100 °C. Ochranné návleky pre zváracie automaty. Priemyselné textílie pre rôzne priemyselné využitie napr. clony, zásteny, ochranné plachty
Naše video nájdete na tejto adrese:
https://youtu.be/24TMpz2zxmU